Choć wakacje dopiero w połowie, już teraz zastanów się jak je zakończyć, by Ty i Twoje pociechy dobrze wspominały ten okres. Grupa Gomola Trans Airco już dzisiaj zaprasza Was na drugą edycję Hołda Race, która odbędzie się 1. września w Bytomiu.

Po udanej chorzowskiej edycji imprezy, która zgromadziła na starcie ponad 300 zawodników, czas ponownie przygotować swoje rowery na kolejny bój, jaki rozegra się na terenach poprzemysłowych w Bytomiu – Szombierkach.

Po czerwonej, czarnej i zielonej ziemi będą się ścigać zawodnicy startujący na Hołda Race. Zadanie jest dofinansowane ze środków Gminy Bytom.

Trasa przygotowywana przez organizatorów będzie przebiegała przez bytomską hałdę, która już w przyszłym roku stanie nowym osiedlem Srebrne Stawy wraz z polem golfowym Armada.

Wszystkie osoby, które zjawią się na terenie zawodów, będą miały niepowtarzalną szansę skorzystać z atrakcji jakie przygotowaliśmy w miasteczku zawodów. Dodatkowo, dla pierwszych 250 zawodników czekają pamiątkowe koszulki (decyduje kolejność wpłaty).

Z imprezy oczywiście najbardziej zadowolone powinny wrócić dzieci, które poza ciekawymi zabawami w miasteczku, będą miały okazję skorzystać z wywozu zwyżką strażacką na wysokość 30 metrów, przejechania się golfowym Melexem po terenie Srebrnych Stawów oraz będą mogły pobrać bezpłatną lekcję gry w golfa.

Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, są to między innymi puchary, bony Dobrych Sklepów Rowerowych, stroje kolarskie marki Atak Sport, zegarki marki Bisset. Dzieci natomiast mogą liczyć na pamiątkowe medale oraz szansę na bardzo atrakcyjną nagrodę w tomboli jaką jest rower ufundowany przez sklep rowerowy Kucharski w Bytomiu.

Więcej informacji, regulamin i formularz do zapisów znajdziecie na oficjalnej stronie Hołda Race.

Zapraszamy także na nasz profil Facebookowy oraz wydarzenie Hołda Race, gdzie zawsze będziecie na bieżąco z informacjami na temat wyścigów.