Wyścig wyścigiem, ale zadbaliśmy także o to, byście mogli przyjechać z rodzinami i aby Wasze dzieciaki się nie nudziły, podczas gdy Wy będziecie się ścigali.

A oto szczegóły:
„Mama, zabawa i ja” – II edycja Hołda Race Srebrne Stawy to także wiele atrakcji dla najmłodszych!

Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele ciekawych i nowych atrakcji. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w grach, zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie dla Was. Czekają atrakcyjne nagrody, pamiątkowe medale, dyplomy oraz dużo dobrej zabawy. Wszystkie atrakcje dla dzieci do 14 roku życia są BEZPŁATNE.

W programie między innymi:
– wyścigi rowerowe dla dzieci od 3-14 roku życia
– gry, zabawy, tory przeszkód
– malowanie twarzy
– stoisko Sztuki Recyklingu
– wywóz zwyżką strażacką na wysokość 30 metrów,
– możliwość przejechania się golfowym Melexem lub Toyotą Hilux po terenie Srebrnych Stawów
– bezpłatna lekcja gry w golfa
oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Szczegółowy harmonogram:
O 11.45 każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w wyścigu, który odbędzie się na terenie Srebrnych Stawów.
Zapisy rozpoczynamy od godziny 8.00 – dla dzieci (od 3 do 14 lat) w Miasteczku Dzieci, do którego będą prowadzić drogowskazy.
10.00 – 14.00 – gry i zabawy w Miasteczku Dzieci – tor przeszkód, przejazdy na czas po torze, rzuty do celu, strzały na bramkę, konkurencje rodziców z dzieckiem, przeciąganie liny i wiele innych.
14.00 – ogłoszenie wyników zawodów i rozdanie nagród za konkurencje na czas.

W trakcie trwania całej imprezy, każde dziecko będzie mogło skorzystać z malowania twarzy, czyli atrakcji, którą dzieci uwielbiają. Buzie będziemy malować wyłącznie bezpiecznymi dla skóry dziecka, atestowanymi farbami, które w łatwy sposób zmywają się wodą i mydłem.

Kolejną atrakcją dla dzieci będzie stoisko Sztuki Recyklingu. Każde dziecko będzie mogło samo spróbować swoich sił w tworzeniu biżuterii z części rowerowych, oryginalnych koszulek, zabawek, kolorowych pudełek pod okiem Lucyny Przybycień, która na co dzień zajmuje się tą twórczością. Tutaj można zobaczyć część jej prac www.odnowadesign.blogspot.com

Następną atrakcją dla wszystkich dzieci startujących w zawodach rowerowych będzie cenna nagroda, jaką jest rower ufundowany przez sklep rowerowy Kucharski z Bytomia. Będzie to nagroda losowana w Tomboli.

Zastanawiasz się jak dojechać na wyścig? Spójrz na mapkę i rozwiej swoje wątpliwości. Dodatkowo na wszystkich zawodników czekają parkingi przygotowane tuż przy biurze zawodów – parking hipermarketu Intermarche.