Pozycjonowanie stron Chorzów, Ruda Śląska, KatowicePozycjonowanie Katowice, Częstochowa

Informacje

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu wyścigów XC Hołda Race. Hołda, bo tego typu miejsc na Śląsku jest bardzo dużo, a Race… bo każdy z nas lubi się przecież ścigać!

Rok 2015 to kontynuacja projektu wyścigów z 2013 i 2014 roku który składał się z kilku edycji.

Edycja #1 – Park Śląski w Chorzowie 2013 – która była w pewnym sensie nawiązaniem do imprez organizowanych tam w latach ubiegłych (Silesia MTB Cup), lecz w odświeżonej formule nawiązującej bezpośrednio do typowego XC, bardziej aniżeli do maratonu MTB.

Edycja #2 – Srebrne Stawy w Bytomiu – była jednorocznym projektem realizowanym na rekultywowanym terenie, po byłej kopalni Szombierki. W 2014 roku na tym terenie powstaje już osiedle i pole golfowe.

Edycja #3 – Park Śląski w Chorzowie 2014 – to kontynuacja sukcesu z 2013 roku. Bardziej wymagająca trasa, przepiękna pogoda i emocje do ostatniej prostej to elementy, które najbardziej zapadły uczestnikom w pamięci. Było prawdziwe połączenie typowego XC z rodzinną atmosferą i sportową rywalizacją.

Rok 2015 to wyjątkowa edycja Chorzowska, która w zeszłym roku pobiła rekordy frekwencji na tle całego kraju. Podobnie jak w zeszłym tak i w tym roku w Chorzowie czekały będą na Was typowe trasy Cross Country, wybrane i przygotowane przez zawodników teamu Gomola Trans Airco.

Nasza propozycja skierowana jest zarówno do zawodowców, półzawodowców, zawodników licencjonowanych oraz bez licencji. Z założenia ma to być impreza gdzie dla każdego będzie coś miłego, dlatego nie zapominamy także o kompletnych amatorach nie mających do tej pory dużego doświadczenia w wyścigach XC oraz dzieciach. Planujemy, prócz zawodów głównych, także wyścigi w formule Hobby i mini-wyścig dla najmłodszych.

Cykl Hołda Race przybliży i pokaże wszystkim zieloną stronę naszego regionu – Górnego Śląska, który być może jest jeszcze kojarzony z brudem, dymem i szarością. Od tego błędnego, stereotypowego myślenia ma Was uchronić właśnie HOŁDA RACE!

Na trasy Hołda Race zapraszają: organizatorzy – Grupa Kolarska Gomola Trans Airco.

Hołda Race!! Nie może Cię zabraknąć!