W niedzielę, 23 czerwca uruchomiliśmy zapisy na drugą, bytomską edycję wyścigu Hołda Race, organizowanego przez Grupę Kolarską Gomola Trans Airco. Hołda Race, to nowy cykl wyścigów, organizacyjnie opartych na wieloletnich doświadczeniach zawodników naszej grupy.

Po sukcesie jakim odniosła chorzowska edycja w Parku Śląskim, postaramy się zapewnić Państwu równie dobrą organizację i atmosferę na rekultywowanych terenach w Bytomiu.

18 kategorii wiekowych, możliwość wyboru trasy pomiędzy typowym XC – techniczną trasą z wieloma przeszkodami, gdzie preferowany jest rower górski, a trasą Hobby, gdzie wystartować może każdy, dla kogo rower to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu. Wyścigi skierowane są zarówno do zawodowców, półzawodowców, amatorów oraz ich rodzin.

Wraz z wyścigami dla dorosłych, odbywać się będą wyścigi dla dzieci, w których start jest bezpłatny. Więcej informacji, regulamin i formularz do zapisów znajdziecie na oficjalnej stronie Hołda Race.

Zapraszamy także na nasz profil Facebookowy oraz wydarzenie Hołda Race, gdzie zawsze będziecie na bieżąco z informacjami na temat wyścigów.