Na naszym wyścigu każdy znajdzie coś dla siebie, zawodnicy, hobbiści ale także i Wasze dzieci.

Jak wiecie, jesteśmy czynnymi zawodnikami, znacie nas z tras krajowych zawodów. Organizując rok temu pierwszą edycją Hołda Race mieliśmy w pamięci obrazki z różnych zawodów, na których częstym widokiem były dzieci, które przyjechały wraz z rodzicami. Rodzice startowali, a dzieci się nudziły.

Biorąc to pod uwagę, postanowiliśmy zapewnić dobrą zabawę Waszym dzieciom nie tylko na chwilę, ale przez prawie cały czas trwania zawodów. Stworzyliśmy strefę dzieci, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzieci bawiły się znakomicie, radość na ich twarzach, a także twarzach rodziców była dla nas wystarczającą nagrodą. Dziś wiemy, że będzie to jeden ze standardów, którego dotrzymamy na każdych zawodach, które zorganizujemy.

Serdecznie zapraszamy, po raz trzeci dzieci i rodziców do udziału w grach, zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie dla Was.

Czekają na Was atrakcyjne nagrody, pamiątkowe medale, dyplomy oraz dużo dobrej zabawy :)

Na Hołda Race nie ma miejsca na nudę!
Strefa dzieci jest skierowana do dzieci do lat 14.
Udział we wszystkich konkurencjach dziecięcych jest bezpłatny.

W programie między innymi:
– wyścigi rowerowe dla dzieci od 3-14 roku życia
– gry i zabawy na boisku
– malowanie twarzy
– tworzenie biżuterii z części rowerowych
– wykłady doktora Bike`a
oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek

Szczegółowy harmonogram:

O 11.45 każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w wyścigu, który odbędzie się w Miasteczku Rowerowym (Ośrodek Harcerski).
Zapisy rozpoczynamy od godziny 8.oo – dla dzieci (od 3 do 14 lat) w Miasteczku Dzieci, do którego będą prowadzić drogowskazy.
10.00 – 13.00 – gry i zabawy w Miasteczku Dzieci – tor przeszkód, przejazdy na czas po torze, rzuty do celu, strzały na bramkę, konkurencje rodziców z dzieckiem, przeciąganie liny i wiele innych.
13.00 – 14.00 – wykłady dr Bike`a – dbam o mój sprzęt, bezpieczna jazda i inne oraz ogłoszenie wyników zawodów i rozdanie nagród za konkurencje na czas.
14.00 – 15.00 konkurs „Rower marzeń malowany kredą”.