Pragniemy Was poinformować o tym, że pula nagród wynosi ponad 10.000 złotych i wciąż rośnie. Poza trofeami, mamy dla Was, między innymi bony, które będziecie mogli zrealizować w Dobrych Sklepach Rowerowych oraz w Decathlonie, bagażniki rowerowe Taurus, zegarki Bisset oraz wiele innych nagród.

Jeden ze sponsorów – firma Hedam – przygotował dla Was limitowaną serie skarpet rowerowych sygnowanych logiem Hołda Race. Skarpety otrzyma pierwszych 200 zawodników – decyduje kolejność wniesienia opłaty startowej.

Uwaga, niewielkiej modyfikacji uległ regulamin – w części dotyczącej godzin startów i ilości okrążeń dla poszczególnych dystansów – między innymi wydłużyliśmy wyścig Hobby. Zapoznajcie się ze szczegółami nowego regulaminu.

Nowością jest także klasyfikacja Mono – na starcie Hołda race staną także monocykliści. Jeśli jeździsz na monocyklu, to musisz przyjechać na Hołda Race – nigdzie indziej nie będziesz miał możliwości rywalizacji w kategorii Mono.

Oprócz tych nowości są elementy wyścigu, które nie ulegają zmianom – to znakomita organizacja, niebanalna trasa, świetna zabawa, żywiołowi kibice i Wasz entuzjazm. Jeśli nadal uważasz, że 31 maja powinieneś zostać w domu, to jesteś w błędzie – w tym dniu powinieneś stanąć na starcie Hołda Race.