10 marca uruchomione zostały zapisy na Hołda Race Chorzów 2015 organizowanego przez Grupę Kolarską Gomola Trans Airco. To kolejna edycja wyścigu organizowanego przez zawodników dla zawodników. Wyścig odbędzie się 30 maja 2015 roku w Parku Śląskim.

Po sukcesie jakim odniosła chorzowska edycja w 2014 roku, postaramy się zapewnić Państwu równie dobrą organizację i fantastyczną atmosferę opartych na wieloletnich doświadczeniach zawodników naszej grupy.

Hołda Race to 18 kategorii wiekowych, możliwość wyboru trasy pomiędzy typowym XC – techniczną trasą z wieloma przeszkodami, gdzie preferowany jest rower górski, a trasą Hobby, gdzie wystartować może każdy, dla kogo rower to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu.

Nasze wyścigi skierowane są zarówno do zawodowców, półzawodowców, amatorów oraz ich rodzin. W naszym miasteczku odbywać się będą także wyścigi dla dzieci, w których start jest bezpłatny.

Więcej informacji, regulamin i formularz do zapisów znajdziecie zawsze na oficjalnej stronie Hołda Race.

Zapraszamy także na nasz profil Facebookowy oraz wydarzenie Hołda Race, gdzie zawsze znajdziecie bieżące informacje na temat wyścigów.