Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w grach, zabawach i konkursach przygotowanych specjalnie dla Was.

Czekają na Was atrakcyjne nagrody, pamiątkowe medale, dyplomy oraz dużo dobrej zabawy :)

W programie między innymi:
– wyścigi rowerowe dla dzieci od 3-14 roku życia
– gry i zabawy na boisku
– malowanie twarzy
– tworzenie biżuterii z części rowerowych
– wykłady doktora Bike`a
oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek

Szczegółowy harmonogram:

O 11.45 każde dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w wyścigu, który odbędzie się w Miasteczku Rowerowym (Ośrodek Harcerski).
Zapisy rozpoczynamy od godziny 8.oo – dla dzieci (od 3 do 14 lat) w Miasteczku Dzieci, do którego będą prowadzić drogowskazy.
10.00 – 13.00 – gry i zabawy w Miasteczku Dzieci – tor przeszkód, przejazdy na czas po torze, rzuty do celu, strzały na bramkę, konkurencje rodziców z dzieckiem, przeciąganie liny i wiele innych.
13.00 – 14.00 – wykłady dr Bike`a – dbam o mój sprzęt, bezpieczna jazda i inne oraz ogłoszenie wyników zawodów i rozdanie nagród za konkurencje na czas.
14.00 – 15.00 konkurs „Rower marzeń malowany kredą”

W trakcie trwania całej imprezy, każde dziecko będzie mogło skorzystać z malowania twarzy, czyli atrakcji, którą dzieci uwielbiają. Buzie będziemy malować wyłącznie bezpiecznymi dla skóry dziecka, atestowanymi farbami, które w łatwy sposób zmywają się wodą i mydłem.

Kolejną atrakcją dla dzieci będzie stoisko z biżuterią rowerową. Każde dziecko będzie mogło samo spróbować swoich sił w tworzeniu biżuterii, oryginalnych koszulek pod okiem Lucyny Przybycień, która na co dzień zajmuje się tą twórczością. Tutaj można zobaczyć część jej prac http://odnowadesign.blogspot.com/.